| bianca37 a întrebat:

Sportselect.ro? Ce parere aveti despre acest site de haine/incaltaminte.
este ok? Sau este un site aiurea de care sa te feresti? Produsele sunt originale?
Vreau sa mi comand ceva mai scump de acolo si nu vreau sa-mi iau vreo teapa multumesc mult

2 răspunsuri:
| 199onur7 a răspuns:

Am intrat o data intru magazin dinasta ce vorbesti frate laughing))) ba dacă ma duceam la zara sau la breska nu erau atata prețurile

| 199onur7 a răspuns:

Calitatea lor si materialul din care este facut acei adidași și hainele da este intr-adevar o diferență acolo Nu ai cum sa compari Nike cu Versace Sunt doi nebuni care au materiale total diferite calități foarte diferite si ca brenduri sunt total diferiți