| lunarwolf a întrebat:

Spune-ti-mi, va rog, cam ce credeti despre Liceul de Arte Plastice Tonitza din Bucuresti. Vi se pare...descentrat? Profii cum sunt? Se predau orele ca lumea sau totul se face in joaca? Elevii e clar ca nu-s studiosi...

Am vorbit cu niste tovarasi de-ai mei care sunt acolo si li se pare okay, dar as vrea sa aflu si alte pareri.

Multumesc frumos!happy

2 răspunsuri:
| romina_9544 a răspuns:

Pai
profii sunt foarte de trb...si predau foarte bine
intelegi tot
colegii sunt extrem de treaba
deci
totul e superb

| Lalala202 a răspuns:

Am si eu o fosta colega pe acolo. Liceul e ok.am vazut ca au si camere:-s. Profesorii...ca in orice liceu, depinde de la unu la altu.din ce mi-a zis ea, am inteles ca e destul de ok. Orele sincer nu stiu, nici in joaca dar nici foarte serios, asa, intre si intre.thinking
Sper ca ti-am fost de folos!happy Mult succes:*.