| stonecoldtpu a întrebat:

Spuneti 50 de lucruri care trebuie sa le faca o persoana inainte ca sa moara.Va rog fara(sa calatoresti pe toate continentele, sa te duci in Africa etc)

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Cam multe 50 de lucruri.Ai putea: sa-ti petreci timpul cu cei dragi, sa te rogi, sa mananci ceva bun, sa lasi lucrurile dragi unor persoane la care tii.E putin deprimanta intrebarea ta.

3 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Daca,tu ai muri maine(fara sa stii dinainte), avand 12-13 ani, cate ai apuca sa faci?
Altii, pana la 60 de ani,pot face multe lucruri:fapte bune sau rele,sa faca mai multi copii sau nu, sa faca o facultate sau trei, sa se casatoreasca o data sau de doua ori, sa-si faca testamentul sau nu, etc.
La ce ai vrut sa te referi? Intrebarea este atat de generala! Poate te plictiseai si nu aveai ceva inteligent sa intrebi!
Corect: "inainte sa moara".
A doua propozitie este neterminata.

| stonecoldtpu explică (pentru pietrean):

Eu am avut invedere 1.Sa maninc wassabi
2.Sa beau ceai chinezesc
Asta am avut invedere

| pietrean a răspuns (pentru stonecoldtpu):

Raspuns specific unui copil neinteresat de scoala,de dezvoltarea culturii sale generale,de om plictisit!
Si ma rog, consumi aceste produse si azi si maine si raspoimaine, dar dupa aceea, care lucruri mai vrei tu sa faci,"inainte sa mori"?
Ce ti-o trebui tie sa bei ceai chinezesc?! Macar stii pentru ce este recomandat, ce proprietati are? Mai bine bea un ceai de tei!