| Dizzydizz a întrebat:

Spuneti acum:Ce planuri aveti de Craciun, >revelion? cu cine vi-l petreceti?

Răspuns Câştigător
| doroteea a răspuns:

Am mai raspuns unei fete...

O sa imi petrec Craciunul acasa, cu familia. Azi am impodobit bradutul si abia astept, sper sa ninga de Craciun. Sper sa fie un Craciun perfect, sa fie zapada ca si acum, o sa stam in familie, o sa ascultam colinde pe youtube si mai pe seara o sa ies afara cu prietenii (sper ca in zapada) si o sa ne simtim bine. Nu stiu daca o sa mergem sa colindam, chiar daca am 15 ani, nu m-ar deranja. Si dupa ce vin de afara o sa intru in casa si o sa privesc cateva clipe la bradut si la luminite:X. (asta e in ajun si cele 3 zile de Craciun) Dimineata vine Mosu' si in seara de ajun o sa o ajut pe mama la mancare, adica eu fac sarmalele cu varza:X. Sper sa ma simt bine si sper sa mergem si la colindat:X. Aaaa da... si in cateva zile din vacanta o sa merg la o prietena si o sa ne intalnim acolo cateva fete si o sa ne uitam la poze cu noi, din vara si la filmulete si poze de la diferite zile de nastere la care am mers toate:X.

Si de Revelion cam acelasi lucruhee hee.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

De craciun ma duc la tara si mi-l petrec cu buncii si cu tata (mama e in Italia sad )
revelionul il fac la o prietena happy

| doroteea a răspuns:

Mersi pentru funditatongue si app: azi ma duc la prietena aceea sa vedem filmuletele:X

Vacanta placutahappy

| Kylexy a răspuns:

Singur

| Atelocin a răspuns:

Buna!
Craciunul il voi petrece in familie, iar revelionul il voi face acasa la o prietena cu fratele meu si fratele ei.

| UniQue_1752 a răspuns:

Ma uit la PROtv impreuna cu papagalu` big grin