| smileyangel a întrebat:

Spuneti cateva calitati si defecte ale voastre

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calitati...pai ambitia, realismul, perserverenta, inteligenta... defecte... lenea, impulsivitatea, aroganta(asta e, trebuie sa recunosc, dar mai rar se manifesta straight face, lucrez la asta)

24 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt foarte incapatanata si prea rebela happyDaca imi pun ceva in cap nu ma las pana nu iese ca mine cu toate ca unele lucruri care mi le pun in cap nu sunt tocmai bune si realizez asta cand e prea tarziu happy

Stefan
| Stefan a răspuns:

Fiind prin zodie .berbec .sunt foarte încapatanat, nu suport sa-mi dicteze cineva si-a dat foc la valiza daca se ia an piept cu mine, dar... dupa toate astea vai ce rau îmi pare, dar greseala e facuta, sa recunosc ca am gresit ...hai lasa-ma-n pace!

| Antrax a răspuns:

Si eu sunt berbec. Nu am rabdare, am foarte multa energie in mine.

daniela
| daniela a răspuns:

Pai ia sa vedem defecte am o gramada vorbesc mult si deoarece sotul meu are aparat aduditiv vorbesc tare, dar asta nu inseamna ca vorbesc fara rost sau nu stiu sa pastrez un secret (nu barfesc), sunt o fire mai colerica si ma aprind usor dar imi trece repede nu tin ranchiuna, imi place ca eu sa fiu cea care spun ultimul cuvant desi de multe ori sunt ascultatoare si fac ceea ce multi nu ar face pentru a fi liniste, sunt incapatanata atunci cand stiu ca am dreptate, dar stiu sa-mi recunosc greseala atunci cand calc in strachini. Gatesc, calc, imi place sa calatoresc.

| Nastia a răspuns:

Calitati:bunatate;
desteapta;
cuminte;happy

silitoare;
incapatanata;
rebela;

imi place sa-mi propun anumite teluri si sa le implinesc;(sunt capricorn, deci tintesc sus);
o buna prietena.colega,fiica;
defecte:ma enervez repede;
razbunatoare(cateodata);
fac si crize de isterie;laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@ardnaxur1961 ce inseamna sa fii culta in cap?
Cel mai mare defect al meu este faptul ca m-am nascut.
Cea mai mare calitate este ca inca traiesc.

| Mwhahahaa a răspuns:

Calitatzi:
-frumOaszabatting eyelashes
-intSelegathOare`batting eyelashes
-Rebelaaa >; D< \:d/
-ReSpecthOazsahee heebatting eyelashes
-AjutatOare` smug
Hmmmm sj` my multe dar... Mi`e lene sa le scriu p thOate` smug

Defecte:

-CateOdatha ` st o fata rea si nesuferitha[da' n-am c face.asta st eu. ei si? Cui nu-i place s nu se uithe! HaHa.]
-Am stari j crizeelaughing [bff`ul meO poate cOnfirmalaughing]
- Urasc matseleeee... le-as bate p toate! oh go on
-Pun viata` in xce j aztha nu e delOc bine oh go on =p~
Sh` mai st multee =p~ da` mie` lene raised eyebrowswinking

happy
Adio`z wave

| Mwhahahaa a răspuns:

Calitatzi:
-frumOaszabatting eyelashes
-intSelegathOare` batting eyelashes
-Rebelaaa >;D< \:d/
-ReSpecthOazsa hee heebatting eyelashes
-AjutatOare` smug
Hmmmm sj` my multhe dar....Mi`e lene sa le scriu p thOate` smug

Defecte:

-CateOdatha ` st o fata rea si nesuferitha[da' n-am c face..astha st eo..ei sii? Cui nu-i plache s nu se uithe!HaHa.]
-Am stari j crizeelaughing [bff`ul meO pOate cOnfirmalaughing]
- Urasc matseleeee....le-ash bate p toate! oh go on
-Pun viatSa` in xce j aztha nu e delOc bne oh go on =p~
Sh` mai st multee =p~ da` mie` lene raised eyebrows winking

happy
Adio`z wave

| JustMeFlory a răspuns:

Calitati... optimista, iubareata, sufletista
Defecte...incapatanta,rautacioasa,geloasabig grin

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Calitati: Inteligenta
Calma
Culta in cap
simpatica

Defecte: Imi sare tzandara repede
Injur la volan ca un birjar
Nu ascult manele
Taxez orice greseala de ortografie
Sunt ironica
Si mai pot insira inca vreo 200 pentru ca sunt leoaica

| yanny`s a răspuns:

Sunt berbec, deci.incapatanata,egoista,certareata...dar sunt intelegatoare, optimista, sensibila... dar tu?

| sorin a răspuns:

Defectele mele sunt calitati pentru altii)))) Glumesc nu stiu ce sa zic momentan, revin...

| lia a răspuns:

Ok, iti spun doar cateva defecte pentru ca daca ar fi sa ti le spun pe toate, as scrie pana maine, chiar si mai mult. tongue
- Incapatanata, Orgolioasa, Intoleranta si ironica.
Calitati : Rationala ( am trecut la calitati dar, poate fi trecut in egala masura si la defecte), ambitioasa, perseverenta si...devreme acasa laughing

| FoXy a răspuns:

Sincer nu cred ca cineva isi poate da seama care sunt calitatile si care sunt defectele, mai bine ii lasi pe cei din jur sa decida sti cum era vb aia:Nimeni nu-i perfect!laughing

| cioco1tweety a răspuns:

Hmmthinking calitati? acolo, cateva.defecte? ehe.aici e lista lungalaughing
Hai mai bine mi le zici tu ca doar de aia ma cunosti tu atat de bine(chiar si dupa voce.tot nu stiu cum te-ai prins asearalaughing )

| Lary a răspuns:

Nu-mi vin acum in minte. Tu ma stii mai bine si poate iti dai seama...kiss

| mm_8352 a răspuns:

Eu zic defectele fizicului big grin

-pistrui big grin [cu toate k unii zic ca nu e un defect chatterbox dar nu am multe:p]
-si st putin km slabuta. big grin

Calitatzi :
[nu prea as vrea sa ma laud laughing. :p]

| smileyangel explică:

Exactwinking

| smileyangel explică:

Pai, calitatiile mele: energica, intelegatoare, perseverenta si defecte: incapatinata, nerabdatoare...si lista e mult mai lunga sunt doar cateva caracteristici.

| smileyangel explică:

Pai cum sa nu ma prind ingeras, cred ca te cunosc destul de bine ca sa-mi dau seama happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint tot berbec si observ ca si la stefan sint probleme asemanatoare.Sa fie o caracteristica a zodiei? Dar oricum la mine se impune controlul.Deci sint in stare sa trec peste,,, dar dupa oarece contraziceri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incep cu defectele: stau cu enciclopedia intr-o mina si DEX-ul in cealalta. Cu DEX-ul traduc din enciclopedie si cind imi reuseste traducerea, daca o mai si inteleg, intru repede pe TPU si postez, sa creda lumea ca-s destept laughing In rest sint prost, urit, am cosuri pe fata si ochii bulbucati, sint ticalos, ma port urit in special cu fetele, vorbesc porcos, nu am educatie, traiesc in promiscuitate si multe multe altele, nu le insir ca sint prea multe. Calitati in schimb... nu am, asa ca mai bine te feresti de mine, ca timpenia e molipsitoare si sa nu-ti dau si tie tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defecte:sunt anxioasa, suspicioasa, nehotarata.
Calitati:sunt ambitioasa, empatica, altruista.