| JoKeR_5588 a întrebat:

Spuneti-mi 10 "fraze" cu care dai gata pe oricine care incepe sa te injure. Puteti da de asemenea si raspunsuri la replica lor. Funda la cel mai bun!

5 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Pai sunt multe statusuri de indiferenta. Poti copia de acolo cateva statusuri.

| TatSergiu a răspuns:

Imital intruna sa vezi ce te injura laughing

| Vasi_2046 a răspuns:

N-ai nevoie de fraze, ci de indiferenta! Daca inca nu esti matur, te vom intelege daca nu faci asahappy

| TheBestLife a răspuns:

Mama timpitilor e mereu Gravida!
Parca ceea ce imi spui imi aduce aminte de tine!
Se pare ca cuiva i s-au aprins fanteziile!
Si cine a spus ca nu se pricepe in oameni?
Sa te ajut sa te caracterizezi mai departe ori te descurci singur?
S-a sculat cu fundul in sus azi dimineata!
Cam atita mi-a venit in minte! Enerveazai pe toti apoi vezi rezultatul! Poti improviza la moment (e mai super)!

| alex_1645 a răspuns:

Pai depinde de ce iti zice daca incepe sa te jigneasca e foarte bine sa intorci replica in potriva lui dar nu sa eu spui pe aceea care a folosito el, sa fi mai tacticos sa faci tot posibilul sa il enervezi. P.S: Daca e batausi se enerveaza mult mai repede si ai grija sa nu iasa cu scandal. BAFTA.