| Useria a întrebat:

Spuneti-mi cum sa fac un baiat sa sufere asa rau incat sa isi doreasca sa moara! Daca vreti sa imi spuneti ca nu e bine, nu va obositi. Vreau doar sa ma razbun, sa iil fac sa sufere! Funda

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Sa stii ca razbunarea e arma prostului.
se vede ca ai 14 ani.cand o sa cresti nu o sa mai gandesti asa...
daca el ti-a demonstrat ca e un ''om de nimic'' de ce nu ii arati tu cum ar fi trebuit sa se comporte in loc sa te razbuni...
ma rog, acum fiecare cu gandirea lui.

si ca sa-ti raspund totusi la intrebare :
ii poti da o intalnire si acolo sa te gaseasca cu altu.
poti pune pe cineva mai mare sa se ia de el.
poti sa-l jignesti.
sa-l faci de ras in fata prietenilor.
DAR CEL MAI BINE AR FI SA-L IGNORI.
pentru ca asta doare ce-l mai tare!

bafta!

| Useria explică (pentru papusica987):

Am incercat sa il ignor si parea foarte indiferent

| papusica987 a răspuns (pentru Useria):

Pai da ca sa nu`ti arate ca il supara asta.
dar iti garantezzz ca e cel mai rau sa fii ignoratwinking

| Useria explică (pentru papusica987):

Ahaaaa...am inteles mersiwinking

| aliyo a răspuns (pentru papusica987):

Da,si eu am facut la fel dupa ce m-am despartit de un baiattsad, l-am ignorat.si apoi ma intreaba pe mess "de ce ma ignori in halu` asta "? Dar este foarte adevaratt sa-l ignori este cel mai binewinking

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sweeeetyy a răspuns:

Heii! E mai bine sa faci pe indiferenta, sa te bucuri, sa te joci, sa zambesti mereu, decat sa vada ca suferi. Daca il ignori se va simti prost si se va intoarec la tine. Daca te-a iubit cu adevarat, va regreta si va suferi dupa tine. Sper ca te-am ajutat, succes!