| marinelamarin a întrebat:

Spuneti-mi intamplari cu spirite adevarate. legende cu fantome sau povesti auzite,daca subt traite de voi e si mai bine, vise adeverite sau orice e legat de chestii deastea.PS:eu am vazut o entitate.

1 răspuns:
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Se cheama iluzii. nu trebuie sa crezi chiar tot ce vezi. vizioneaza niste iluzii ca lumea pe www.JocuriEducationale.tk. daca existau entitati avea destul timp pana acum ca stiinta sa arate ca sunt adevarate.