| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Spuneti-mi lucruri ciudate despre voi big grin

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Urasc rosiile dar imi plac ketchupul, bulionul si unele sosuri de rosii.
Prefer sa mananc desert inainte de mancare, dupa ce mananc nu mai pot manca dulce, fie mananc dulce inainte, fie deloc.
Sunt foarte extrovertita desi persoanele cand ma cunosc prima data ar crede opusul
Nu pot sa adorm decat fie pe o parte fie pe burta dar neaparat spre partea dreapta, trebuie sa fiu extreeeem de obosita ca sa reusesc sa adorm spre stanga, pe spate nici nu mai vorbesc, nu cred c-am adormit asa niciodata
Mi se schimba gusturile muzicale sau genul de activitati care-mi fac placere constant : gen saptamana asta pot sa am chef sa ma uit la filme si imi vine sa vad si 2-3 pe zi si saptamana viitoare nici nu vreau sa mai aud de ele, la fel fac si la carti, si chiar si la muzica, saptamana asta pot sa ascult rap, saptamana viitoare muzica comerciala
Imi place sa fac lucruri noi si sa incep chestii si proiecte dar ma plictisesc repede si uneori le las neterminate
Mi-am facut un obicei de a sta pe TPU cand imi beau cafeaua si daca o beau fara sa stau pe TPU simt ca lipseste ceva laughing) (Va salut de la cafea)
Cam atat, nu-mi mai vin in minte acum

| LonelyLoner92 a răspuns:

Imi place sa urmaresc videoclipuri de groaza pe you tube rolling on the floor

| Raven a răspuns:

Aș putea să-ți spun, dar după aia ar trebui să te omor... laughing

| RAY a răspuns:

Imi place sa omor morti in cimire

| Freya1 a răspuns:

Cand ma agit, trebuie sa astept, sau imi fac planuri ma plimb prin casa ori prin camera pe la mine ori prin toata casa doar asa ma pot liniști sau calcula bine lucrurile.
Nu imi place sa ies afara ziua pentru ca nu imi plac oameni si pentru ca nu vreau sa se inhoalbe nimeni la mine.
Toata încălțămintea ma jenează.
Dacă am o relație si dorm cu persoana respectiva am tendința de a ma intoarce după acea persoana.Adica daca ma tine in brate si pe urma se întoarce ma întorc după el si il tin in brate, dacă se întoarce inapoi ma întorc si eu sa ma tina el si o tin toata noapte asa daca e nevoie pentru ca mi-a intrat în instinct si nici macar nu ma trezesc.
Cand dorm poti sa urli si sa zbieri sau sa spargi oale langa mine ca nu ma trezesc, dar daca ai aprins becul sau ai facut lumina nu doar ca ma trezesc instant dar am si toata ziua o durere de cap groaznică.
Si etc...

| Andreeush a răspuns:

Iubesc filmele horror laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-am tras un pui de somn ziua în viața mea. Nu înțeleg, cum adică să dormi 10 - 30 de minute sau doar o oră? Când e lumină afară.

| wpetterssone a răspuns (pentru supadeceapa):

Eu pot dormi și ziua și noaptea. Uneori, lucrez noaptea, și pentru a rezista la serviciu, în acea zi dorm ziua, 3-5 ore. Mi se pare foarte ușor să adorm ziua, la ore fixe.

| supadeceapa a răspuns (pentru wpetterssone):

Ești norocos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vorbesc la telefon, ma invart in camera pana ametesc. Nu-mi place sa fiu imbratisata de nimeni. Nu-mi place Nutella. Nu-mi place sarbatoarea Pastelui. Urasc surprizele. Nu-i place sa mi se ofere cadouri. Mai sunt ele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genul asta de întrebări ma fac sa realizez ce persoana plictisitoare sunt.

| SupMates a răspuns:

Nu am nici o idee...

| DeliNes a răspuns:

Cand vorbesc la telefon stau mereu la geam, cu geamul deschis; volumul televizorului trebuie sa fie 5 (sau un multiplu); cand trebuie sa dorm cu altcineva (prietena sau verisoara) nu pot sa adorm fara sa ascult muzica cu castile; nu-mi place cafeaua dar imi plac prajiturile cu cafea

| cosmi222 a răspuns:

Imi place sa imbratisez oamenii, chiar daca nu ii cunosc uneori. laughing)