| Madalina_2286 a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri de realitate virtuala dar fara sa descarc! Am incercat Second Life si nu imi merge sa il descarc deci daca stiti niste jocuri de realitate virtuala fara descarcare, scrietihappy

Dau fundita

16 răspunsuri:
| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Zwinky
Meez
Clubpenguin

| Dariii a răspuns:

Eu joc OurWorld:D e foarte tare!:D Uite linkul: www.ourworld.com sper sa iti placa!

| Marcelino a răspuns:

Eu zic sa lasati PC ul si sa incepeti sa traiti in lumea reala.Eram exact ca voi acum cateva luni pana cand am descoperit ca viata trecea pe langa mine.Mai bine incetati sa visati si incepeti sa traiti!

| Reggaee a răspuns (pentru Marcelino):

Ce vrei tu ma!? Cand ii aud pe astia care acum 2 zile nici nu mancau si stateau la PC, si acum comenteaza si spun de viata, imi vine sa bat pe cineva. Daca stai si joci un joc doua nu inseamna ca nu ai viata, sa nu ai viata inseamna 20/24 ore la PC.Si daca tu ai lasat PC-ul cum ai reusit sa scriu acest comentariu daca tu iti traiai lumea ta? STFU! pentru cei ca Marcelino!

| Gabbitzu a răspuns:

Buna! Fara sa downloadezi nu stiu dar iti recomand http://www.imvu.com... Am fost un timp pe el dar m-am lasat de el, am trecut la lumea reala, totu, daca gasesti fara download anunta-ma si pe mine ok? bafta

| Madalina_2286 explică:

@Marcelino, eu imi traiesc viata, dar imi doream niste jocuri ca sa nu ma plictisesc cand ploua afara sau cand nu am ce face! Nu cred ca intrebarea mea era ca imi doresc sa nu mai traiesc in viata reala fiindca e mai faina viata virtuala!

| MaybeSomeone a răspuns:

Batle start galactica e coll dar te plictisesti putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri de realitate virtuala pe net ourwarld, migo land, ladi popular, barbi girl.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea eu stiu un club pe care ai putea sa te ditrezi tare. Eu ma joc non-stop pe el! Uite linckul www.pandanda.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pentru fete :screiti lady popular si o sa vedeti ca o sa aveti o domnisoara, caut si eu alte jocuuri vreliatate vituala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Owr owrld

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Games virtual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga daria si eu caut de mult timp dar nu gasesc.nu cred ca exista asa ceva.creca nu au facut asa ceva. mi-as dori mult si eu sa joc un asa joc dar de unde.nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un joc dar poate nu o sa iti placa EpicDuel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hbvn

| mayapop a răspuns:

Stardoll.com