| Adelina309 a întrebat:

Spuneti-mi niste melodii triste...happysadcrying:d

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Tokio hotel-phantom rider, britney spears-everytime, cat de luna-love me leave me, miley cyrus-when i`m look at you, avril lavigne-keep holding on, una trista trista e cinema bizarre-it`s over, angel, cristina ag ft ricky martin-nobody wants to be lonely, cascada-every time we tuch.sunt triste, daca esti suparata sunt perfecte, daca vrei sa te relaxezi sunt perfecte. sper ca ti-au placut.incearca-le si pe cele de la TH si cinema bizarre chiar daca nu esti fana please. te pup!:X

3 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Dj. Aligator-Close to you

| psyho a răspuns:

Andrea Boceli-Time to say goodbay
Barbara Streisand-tell him
Bryan Adams-love a women & i will be right here waiting for you
Celine Dion
Enrique Iglesias-nunca te olvidare
Enya
Joe Dassin-et si tu n' existais pas
Mariah Carey-i can; t live
Richard Clayderman
Timmy T-one more try
Tony Braxton-unbreak my heart
Withney Houston-i will always love you
Sunt niste melodii pe care ti le am dat din inima, deoarece mie imi plac f mult. le am asc si in cele mai grele mom ale vietii si in cele mai fericite

| Adelina309 explică:

Mersi mult kissbig grin