| PikaRawrr a întrebat:

Spuneti-mi povesti de groaza REALE! Multumesc.

PS: scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| Zeekee a răspuns:

Huhm se spune ca pe la marginea bucurestiului umbla o masina neagra "Ambulanta Neagra" care cauta copii nesupravegheati de parinti. Copii prinsi de "Ambulanta Neagra" sunt dusi intr-un loc oribil, unde sunt violati iar apoi organele lor sunt loate si vandute. Apoi corpurile sarmanilor copii sunt umplute cu nisip si cusute la loc, apoi abandonate prin gropile de gunoi de prin localitatile si judetele apropiate... poveste adevarata (funda?)

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Gasesti aici cate vrei: http://www.spectrulrealitatii.ro/

| Daysukki a răspuns:

Pai eu triesc o poveste de groaza de fiecare data cand merg la scoala la prima ora si asta pentru ca la mine prima ora este MATE.e 100% 'real tongue

| Seiran a răspuns:

Mda,tin minte chestia cu ambulanta fantoma.
Eram prin clasa a 4a cred, deci acum vreo 3 ani si ceva, si oriunde mergeai te 'intalneai' cu subiectul ambulanta fantoma.Toti ne dadeam jmecheri ca am vazut-o, dar de fapt nu a vazut-o nimeni raised eyebrows Tin minte ca se zicea ca erau chinezi (nu stiu ce legatura are O_O )in ambulanta aia si le scoteau organele si le mancau.Iti dai seama ca noi toti credeam prostiile astea,mai ales ca intamplarea face ca in perioada aia sa fii fost o canicula INGROZITOARE, deci se auzeau sirene de ambulanta la tot pasul, deci 2 din 3 luni ale verii am stat in casa rolling on the floor

| raluscumpik2011 a răspuns:

Pai...reale nu cred ca sunt dar sunt foarte multe inventate!

| DienutzaLovesMJ a răspuns:

Nu stiu cat de adevarata este povestea asta dar am auzit-o si eu.
Cine suna?
Se face ca intr-o zi Mihai, un elev rebel mergea spre casa.Pentru a se da mare in fata prietenilor sai, cumpara o papusa din colectia Mary de la magazinul de jucarii care ii dadu foc la ochi cu o bricheta.Seara viitoare Mihai ramase singur acasa, intrebandu-se de ce au intarziat parintii lui 5 ore.Atunci suna telefonul. Mihai raspunse.O voce de copilii spuse,,Buna, sunt Mary, sunt in fata mallului hai sa ne jucam!"Mihai inchise speriat telefonul dar acesta iar suna.Atunci luminile se arsera. Mihai raspunse.Aceeasi voce de copil ii spuse,,Buna,sunt Mary, sunt in fata supermarketului, hai sa ne jucam"Mihai ingheata si cu o voce intretaiata.Era aceeasi Mary.Ea zise,,Buna,tot eu sunt,sunt in fata casei tale,hai sa ne jucam!". Mihai se uita in jur.Dar vocea lui Mary era tot mai rasunatoare si spunea,, Eu am fost baba oarba, acum e randul tau!"
Si nimeni nu l-a mai vazut pe Mihai VREAODATA!