| aina a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce sa faca un tip ca sa imi demonstreze ca ma iubeste

Răspuns Câştigător
| albastrel a răspuns:

Depinde cat de pretentioasa esti...eu niciodata nu sunt convinsa de dragostea cuiva...mai ales de a unui baiat...baietii astia... :d

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa faca nimic special ca sa-ti demonstreze asta. Da ce ai vrea, sa se arunce in cap de la etaju 4.sau sa se lupte cu tauri in corida? De obicei dragostea se ofera, nu se demontreaza... Poti sa-i zici: ¨Iubitule.imi dai Luna daca ti-as cere?¨...¨Normal scumpa mea¨ .atunci sigur te iubestewinking

| anaid a răspuns:

Nu cred ca e posibil.Adica daca stii sa joci teatru poti demonstra cuiva ca "il iubesti" si fara sa fie adevarat.Asa ca ai doua variante:1)risti si vezi cum merge si 2)iti vezi de treaba ta:d...Eu asi incerca`o pe prima deoarece daca nu o incerci o sa iti repeti tot timpul:"Si daca intr-adevar ma iubeste?"
Acum vezi ce faci si astept raspuns(vreau sa vad daca ti-a demonstrat sau daca mai luat in seamabig grin)

| Jonsdottir a răspuns:

Sa-ti spuna ca esti speciala :X

| machupicchu a răspuns:

Un tip pentru a-ti demonstra ca te iubeste poate face chiar f.multe... da pentru a te si convinge ca te iubeste... e mai greu.
Imagineaza-ti o fiinta care sa aiba un comportament astfel:
- iubitor ca cel mai mare indragostit;
-grijuliu ca un parinte;
- intelegator ca o mama;
- dezintersat ca un adevarat prieten.
Si daca este astfel nu te iubeste... te adora ca pe ceva vital...
Succes. si daca gasesti... scrie la cartea recordurilor...

| dee dee a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa iti demonstreze happy...si daca el totusi vrea sa iti arate ar trebui sa il lasi pe el sa decida cum sa iti demonstreze nu sa ii spui tu... dar stii care e parerea mea despre tipul ala big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie alaturi de tine si la rau, nu numai la bine tongue