| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa fac niste coafuri dragute, fara cozi de cal pentru par mediu dar nu foarte complicate.cat mai multe raspunsuri! funda

1 răspuns:
| Linda100 a răspuns:

Stii cum imi fac eu? Imi iau tot parul in mana, il asez ca si cum l-as prinde in coada, dar nu-l prind, ci il rasucescs i-l lipesc de cap, si in loc sa-l prinzi cu un cleste, pune in creion si prindel de o parte si de alta a coditei, vei arata foarta dragut, mie una imi place, shiar si celorlalti.