| AnonimaNo.1 a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca jocul IMVU este gratis sau se plateste cu bani reali. straight face abia mi-am facut cont dar nu prea l-am inteles.
Vreau raspuns URGENT, va rog.

6 răspunsuri:
| Stella a răspuns:

Gratiss:p

| mada12 a răspuns:

Pai, IMVU este un joc online.este gen sims.doar ca nu ai familie ci ai o singura persoana, pe care o poti imbraca.Primesti un apartament pe care il aranjezi cum vrei tu. Exista mai multe camere de chat, de obicei aceste camere sunt .adica.in camerele astea exista un loc.casa.este un loc cu casalaughing sau plaja. te poti plimbatongue. Nici eu nu am cont de prea mult timp.deci.nu prea stiu exact ce trebuie sa facilaughing! Bafta!

| Asiryx a răspuns:

Nu prea te descurci daca nu bagi bani reali in joc adica va veni o vreme cand vei ramane fara credite asta insemnand fara haine noi fara nimic nou laughing in rest poti face orice gratis... poti vorbi cu oricine

| GabrielaIoana a răspuns:

Buna! Si eu mi-am facut cont recent tongue Din cate stiu eu jocul IMVU se instaleaza in pc gratuit si poti sa joci si fara sa platesti da nu ai atatea facilitati adica e posibil sa nu te lase sa folosesti unele lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarcati joculbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu platesti e gratis si eu mi-am facut cont si eeeeeee super dar eu nu stiu cum tu nu l-ai aineles