| klaudiu2009 a întrebat:

Spuneti-mi si mie de ce nu merge sa descarc mesengeru? sau stiti vreun site de unde sa il descarc? sad

3 răspunsuri:
| n3bunatica a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/download/ il poti descarca de aici.dar vezi atunci cand ti se descarca daca folderul se numeste descarcari (cu diacritice) ia kitul de instalare din acel folder si mutal in altul si incearca atunci. poate vei reusii. sau poti scrie pe google download free messenger (8, 9,10, 11)

| HD_9182 a răspuns:

De pe siteul official
softpedia
brothersoft
etc

| Ardelean_Dorina_1981 a răspuns:

Nu pot comunica