| IoanaBogdana a întrebat:

Spuneti-mi si mie mai multe despre imvu ca vreau sa vad daca merita sa-l descarc si daca nu o sa ma plictisesc.

6 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Este destul de misto dar la un moment dat o sa te plictisesti. eu mi-am facut cont si dupa cateva zile am renuntat pentru ca mi se parea plictisitor. desi cred ca ar fi mai bine sa il incerci si daca iti place sa joci in continuare. nu ai nimic de pierdut daca incerci. succes:X

| IoanaBogdana explică:

Dar ce poti face pe el in afara sa iti faci prieteni?

| Firry a răspuns:

Este mai mult pentru chat.
Eu una m-am plictisit pe IMVU big grin

| iiMellyx3 a răspuns:

Poi e cam asa nu te plictisesti si eu am jucat iti ocupa multa memorie asta e. Pe IMVU e misto te duci cu gagik tau in club ai casa ta proprie ai bani la inceput e misto si mai incolo doar trebuie sa stii engleza big grin e misto:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POi in principal IMVU este un joc foarte tare!love struck.Eu pot spune ca sunt superba cam ca un VIP dar este palpitant si iti faci prieteni, te distrezi in cluburi, cunosti multi oameni si poti sati cumperi haine multe dar sa stii ca acolo poti sa-ti faci si gagiklaughingpartea amuzanta si poti sai inseli:p si multe altelehappy adica daca e IDu meu e:andreiutza_mihaelutza daca ai vreo nelamurile ii dai add:d
sper ca te-am ajutat. Te pup:*

| Die a răspuns:

Mie una imi place IMVU este un joc destul de tare. Poti fii vip sau moderator. Te distrezi prin anuite cluburi. Daca ai grupul tau anume de prieteni cu care vorbesti des este si mai bine.