| LuffySecondGear a întrebat:

Spuneti-mi si mie plz niste metinuri cu king si cresti repede fundita cel mai tare metin2

Răspuns Câştigător
| davidutzu01 a răspuns:

Celestial World : de aici il iei http://www.multiupload.com/FDE12YDZZX aici te inregistrezi estial-world.info/home/S1/index.php?s=register

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Metin2 Sir Baladur(aici ai amagie peste P, până la R)smug
Metin 2 Hammer

| GigelFaraNumar a răspuns (pentru 愛日本):

Pe metin 2 Hammer am fost si eu... e totul mok ai lv 265 din prima arme legendare la magazin cu 1yang, bani 1kkk, si e lag mare ca te scoate din 5 in 5 mintongue

| 愛日本 a răspuns (pentru GigelFaraNumar):

Ştiu ca e lag mare laughing Dar oare de ce.
Oricum am auzit că e tare pe Hammer şi m-am uitat pe youtube, dar când l-am downloadat nu mă lăsa să intru sad

| GigelFaraNumar a răspuns:

Hmm... metinstars cresti ff repede kingu alb e foarte accesibil, OX-uri in fiecare weekend are tot felul de kinguri arme noi gm prietenosi...