| simonicasexygirl a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog frumos animeuri de dragoste!
Dau funda!
in afara de: paradise kiss, vampire knight, itazura na kiss. nana, honeyX honey drops, gravition, special a, lovely complex, ouran high scool hosr club.

Răspuns Câştigător
| Bianca1001Bia a răspuns:

Uita-te la Inuyasha e o poveste interesanta si e so amuzanta e vorba despre un semi-demon inuyasha care se indragosteste de o preoteasa kikio apoi apare si o fata kagome si e ffffoarte frumoasa povetea iti doresc numai bine si uitate chiar meritawinking :* papa bafta

3 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Te-ai uitat la inuyasha ai gasit alte animeuri? daca ai gasit da-mi-le si mie... apropo imi dai funda cat timp sunt singura care ti-a raspunsbatting eyelashes

| simonicasexygirl explică:

Da a fost foarte frumos. Mersi;*

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru simonicasexygirl):

Ei bine are aproape 200 de episoadehee hee oricum eu acum il vad a 2 oara si imi place muult bafta in a mai gasi animeuri frumoase :*