| urgentr a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog un program de inregistrat.Ne-a pus la corul scolii sa ne inregistram toti cand cantam o melodie si sa i-o trimitem prin mail.Eu sm unul prost. Spuneti-mi unde pot gasi un program de inregistrat care se aude clar si cam exact cum cant.

dau funda si vot

scuzati-ma decategorie

multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Fashion a răspuns:

Pai... cel mai simplu este sa te inregistrezi pe camera si descarci video-ul. Apoi il cauti unde l-ai salvat si i-l trimiti! funda? daca mai ai probleme ma poti intreba pe privat te voi ajuta cu mare placere. :*