| Possible a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce programa pot folosi pentru Samsung Galaxy S duos I8160 ca sa transfer fisiere din telefon in Pc si invers,nu am driverurile ca sa transfer deodata,am nevoie de prorama,cum sunt tonguec studio Samsung, care din ele merge? Dau funda pentru cea care e buna

1 răspuns:
| Preafericitul555 a răspuns:

Daca are mastar storge sau ceva genu daca nu trebuie ca windos 8 sa ia singur driveru care trebuie sau daca nu merge intra pe site oficial la Samsung! straight face funda?