| sweettyyyy a întrebat:

Spuneti-mi va rog in ce consta cartea lui Justin Bieber?
Despre ce a scris acolo?
Promit fundita, cine imi spune`!

Răspuns Câştigător
| GFantastikBaby a răspuns:

Cartea se numeste "First Step 2 Forever: My Story". Ea contine pagini cu fotografii nepublicate (240), calatoria lui spre celebritate precum si "povestea romantica din spatele vedetei, in concluzie, viata lui. Cauta si tu pe internet, vei gasi mai multe. Uite cateva citate din cartea lui, le-am gasit pe net: Pagina 15: "Cantaretii nu ar trebui sa consume produse lactate inainte de un spectacol, dar cu totii stim ca eu sunt o persoana care incalca regurile".

Pagina 26: "In ziua in care eu m-am nascut, 1 martie 1994, Celine Dion se afla pe locul 1 in clasamentul Billboard Hot 100 cu piesa "The Power of Love"."

Pagina 71: "Nimic nu mi facea inima sa bata tare (spun asta intr-un mod pozitiv) cum o facea hocheiul. Ei bine, nimic in afara de Beyonce, dar asta de abia cand aveam deja 12 ani." Sper sa-ti fie de ajutor!

4 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Are si carte pustiu?laughing

| mony99debby a răspuns:

Cartea lui consta in viata lui.
justin bieber vrea sa isi puna toata viata intr-o carte
la fel ca catalin botezatu
sper ca te-am ajutat
si ter og ajuta- ma si tu pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartea consta vreo 65 lei ceva de genuwinking

Răspuns utilizator avertizat