| Plecatadeparte a întrebat:

Spuneti-va si voi parerea. E chiar asa de ciudat ca la 14 ani sa nu ma gandesc la relatii, la baieti, ci sa fiu mai linistita, sa invat, sa nu ascult muzica comerciala, ci sa imi place sa ascult rock( Scorpions, Queen, The Beatles, etc), Muzica anilor 80, 90(Modern Talking, Roxette, etc) si trupe romanesti gen Voltaj, Holograf, sa prefer sa stau in casa sa cant la chitara in loc sa ma duc "la agatat". Sunt prea demodata sau? Cam asa este parerea unora.
Mie una mi se pare ok sa fiu asa, dar vreau si parerea voastra.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Nu ești tu ciudata, restul sunt! E ok să faci ce-ți place, indiferent cum te cataloghează ceilalți.winking

8 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Daca am fi toti la fel, lumea ar fi tare plictisitoare, nu crezi?
@abcd.etc :Wisdom words, ha?

| ConstiintaTa a răspuns:

rolling on the floor
Si eu sunt fata si am 14 aniwinking, si m-am pus in locul tau putinthinking
Sincer, faza cu The Beatles mi se pare exagerata.Omfg cum naiba sa asculti la 14 ani The beatles in loc sa dai pe Kiss,Music Channel, U tv Taraf, Orice iti trece prin caplaughing ca sa te mai scoata din anonimatrolling eyes.
La capitotul relatii sunt de acord cu tine:!winking
Iesi si tu mai des afara si fa-ti cateva prieteni de aproximativ varsta ta cu care sa te intelegi bine si sa petreceti timp impreuna.:d
Daca trecide pasul asta iti av fi mult mai usor sa nu mai pari o,, ciudata" sau,, tocilara" cum sunt sigura ca multi iti spunwinking!
Mult succeshappy!

| ElHombre2000 a răspuns:

Nu e ciudat deloc, din contra... apropo apreciez la tine foarte mult sinceritate cu care ne spui problema...ma bucur ca in secolul asta mai asculta cineva muzica veche si rock! BRAVO

| Plecatadeparte explică (pentru ElHombre2000):

Mulţumesc mult! Mă bucur să văd asta!happy

| ElHombre2000 a răspuns:

Constiinta Ta: nu e nimic daca la 14 ani asculti The Beatles,din contra e foarte bine sa asculti melodii simple frumoase despre dragoste,iubire, tradare chiar, decat sa asculti cum mor dusmanii si cu mi-am pierdut banii in cluburi, parerea mea ar fi bine un pic inainte sa raspunzi la o intrebare sa te mai cultivi, sincerwinking!

| RockOrNothin a răspuns:

Bate palma.
Credeam ca toti adolescentii sunt dati pe manele si droguri.
Nu esti ciudata. Si daca esti ciudata doar din cauza asta, sa ne luam de maini toti aflati in zona "demodata" si sa-i doboram odata pentru totdeauna pe cocalari (grupul ala extins pe care nu-l suferim, cel putin eu)

| biornobiovanna a răspuns:

ConstiintaTa,e foarte simplu sa asculti muzica veche.Eu am 13 ani dar, Doamne ajuta, nu fac parte din generatia spalata pe creier de porcariile comerciale din ziua de azi.
Raspuns:Nu e ciudat deloc.Chiar faci foarte bine.Decat sa fii toata ziua prin cluburi sau pe la baruri si sa uiti de ce e mai bine de facut...Bravo inca o data.Si eu sunt ca tine.

| Plecatadeparte explică:

Sa imi placa* pardon!