| madalinutza_3485 a întrebat:

Status gen: te uiti la mine neincetat dar orgoliu de baiat nu te lasa sa recunosti funda:*

1 răspuns:
| Andr3e a răspuns:

Ma culc cu tine-n gand si tot cu tine-n gand ma si trezesc! Lasa-ma sa te iubesc asa cum si visez!

Dragostea purifica inimile corupte si corupe inimile pure …

Tu boca a lado de la mia se transforme en un beso! Un beso de ti
es un sueno, un sueno que eu lo amo! Te quiero y te voy amar siempre,
mi amor, mi dulce amor… (vers. spaniola)
In prima mea iubire au existat multe flori, petale cu miros de fericire, alteori trandafiri uscati. De dor…
Viata mea iti apartine … dragostea ce ti-o port e mai puternica decat orice, iar tu … tu esti printesa/printul meu din vis.

Dragostea e ca un fulg de nea … coboara usor si te face sa tremuri de placere, iar apoi se pierde si se topeste …

Te iubesc … te iubesc … te iubesc … atat, fara alte cuvinte!

Iubirea este o stofa a naturii, brodata de imaginatie…

Chiar nu vad cum ar fi o noapte fara zi … chiar nu-mi imaginez cum as fii eu fara tine!

Strig la cer si fug departe … strig continuu si ma pierd in noapte … acolo unde tu ma astepti sa ne iubim ca doi nebuni!

O inima am, un singur suflet si o petala de trandafir … tie iti apartin toate trei …

Daca vreodata luna nu-ti va fi aproape, daca soarele va disparea,
sa stii ca a mai ramas ceva: iubirea mea, care niciodata nu te va lasa

Sunt nopti in care ochii nu-i inchid gandindu-ma la tine si sunt nopti in care vreau sa te ating si sa ramai cu mine …
Funda?; x