| Eaaaaa a întrebat:

Statusuri prin care sa-i arat ca 'de azi" nu mai am nici un sentiment fata de el! Va roooog!:*:*

1 răspuns:
| pynnk a răspuns:

● Oricat de greu mi-ar fi.am puterea de a zambi!●
Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viata. Fiecare sfarsit are un nou inceput
Am nevoie de cineva da\' n\'am nevoie de Oricine...eO am nevoie doar de cei care au nevoie de mine!
Fara tine vreau sa incep o viata noua.
Nu coteaza daca-mi rup inima-n doua
Am sters si pozele cu noi
Nu vreau sa dau timpu`napoi
Am renuntat la tot ce aveam
Si-mi amintea de tine
cand imi trageai un zambet in sictir, spunandu-mi "hai ma lasi?". Acum roata se intoarce fraiere, tu esti prostu care ma iubeste, iar eu nesimtzita care te amageste
Iubesc, am curaj si ma tem!
Vrei sa ma schimbi? Schimba`te tu primul, Tu esti doar personajul.Eu fac tot filmul! funda?batting eyelashes