| raduspace10 a întrebat:

Stau la Craiova. Pana la Bucuresti sunt 230 km deci dus intors 460 km. Am carnet de 2 luni si as vrea sa merg si eu pe autostrada sa vad cum e. Ideea e ca am facut drumuri de pana la cca 150 km dus intors, dar ai mei nu m-ar lasa sa merg pana acolo, chiar daca as da motorina din banii mei, pentru ca ar zice ca e distanta mare. As putea odata sa zic ca merg pe la un prieten, ca raman noaptea acolo ( ca sa am clar si timp de odihna in caz ca obosesc ), sa pun motorina din banii mei si sa nu se prinda.
Intrebarea este: cum sa fac sa nu se prinda de la kilometrajul masinii, ca daca cumva au vazut recent cati km are in bord, 500 in plus se vad cu usurinta.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu faci nimic, kilometrajul masinii nu se modifica asa cum vrei tu.

| Ara997 a răspuns:

Eu te sfatuiec sa mai astepti sa capeti experienta, acum in august e durere pe autostrazi, ca sa nu mai vorbim de alte lucruri triste... in materie de accidente