| Cutiepanda31 a întrebat:

Stau mult prea mult pe telefon. Ce pot sa fac in cazul asta?
Nu mai am nici timp sa invat, iar autocontrolul nu merge. Idei va rog

Răspuns Câştigător
| Crescent a răspuns:

Am cam aceeasi problema ca si tine. Poti sa o rezolvi doar daca vrei cu adevarat. Gaseste sa faci alte lucruri care sa iti distraga atenția de la el

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Lasă telefonul, cei așa greu?
Mama ta e mulțumită de notele tale?

| Cutiepanda31 explică (pentru Andreeush):

Eu am note foarte bune(cea mai mica 8). Ai mei au avut o perioada când îmi confiscau telefonul, dar acum nu mai dau atenție acestui detaliu.

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Am aceeasi problema. Dar am putut remedia ocupandu-mi timpul cu diverse activitati sau mergeam afara cu prietenii