| Didi_Diana_1998_QPGP a întrebat:

Steroizii ajuta la creșterea înaltimi? Am 137. Pffff am 19 ani

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce legatura are una cu alta? aia luam cand bagam culturism de perfomanta, numai creste deloc natural, singura modalitate stiintifica este operatia atat

| Violleta2022 a răspuns:

La vrsta asta ti s-a incheiat cretserea si nici miracollele lumii nu te mai ajuta sa cresti in inaltime.
Din pacate, adevaratii vinovati de inaltimea ta, sunt parintii tai, pe care i-ai mostenit genetic.
Steroizii ajuta la marirea musculaturii, nu a osaturii.

| Nemessys a răspuns:

Nu te gandesti ca este o problema de sanatate si daca la 19 ani ai inaltimea asta, o s-o ai tot restul vietii?

| NadarraXD a răspuns:

Mergi la medic sa-ti dea reteta cu hormoni de crestere