| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva daca as putea sa invat italiana in 2-3 luni? macar aia de baza...pentru ca m-a convins mama sa merg la liceu in Italia si vreau sa stiu daca reusesc sa invat repede.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca poti sa inveti toata italiana, am si eu acolo o verisoara care s-a mutat la varsta de 13 ani si a invatat italiana in 2 luni de vacanta

| Knz96 a răspuns:

Da inveti destul de repede si eu sunt in Italia de 4 luni. in ce oras esti? :d