| anonim_4396 a întrebat:

Stie cine cum sa setez ca sa ajung din nou la limba romana pe Youtube?
Initial a inceput cand ascultam o melodie si..deodata..am dat click pe ceva din greseala si am schimbat din limba romana in maghiara!
Dati-mi toate instructiunile concrete pentru a reseta din nou pe limba romana.
De exemplu imi puteti spune ca trebuie sa dau dreapta la prima casuta si acolo se afla setarile pentru schimbarea limbii, etc.

Răspuns Câştigător
| TheMargean a răspuns:

Dai scroll in jos de tot, pana ajunga bara de defilare din dreapta lateral, in jos, apoi in stanga jos este sigla Youtube, imediat langa aceasta sigla este optiunea de schimbat limba! Dai un click acolo si alegi romana!
Succes!

1 răspuns:
| TestPetrut a răspuns:

Eu Eu stiulaughing trebuie sa faci asa: nu e greuwinking te duci in josul paginii de google si acolo in stanga jos apare limba si tu o alegiwinking mult noroc