| TinaDoll2022 a întrebat:

Stie cineva cand este cel mai potrivit sa faci sport? Eu din cate stiu e cel mai potrivit dimineata, dar am auzit ca si seara este bine sa faci... voi ce spuneti, seara sau dimineata? Si inca ceva...la cate ore e bine sa faci sport dupa ce ai mancat?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu stiam ca e bine dimineata...
De mancat nu stiu nimic...

| andreepetpu a răspuns:

Nu conteaza la ce ora, e bine sa faci sport oricand. Si cu mancarea, 2-3 ore dupa ce mananci(digestia dureaza intre 4-8 ore )

| marialungu a răspuns:

Seara e mai bine. pentru cei care vor sa slabeasca, dupa mancare alergi si nu se pun kg in plus, dar si dimineata e bine, e bine sa faci sport nu imediat ci dupa jumate de ora sau chiar o ora

| cristzy007 a răspuns:

Ideal e sa faci si dimineata si seara. Astfel te mentii in forma (si poti adormi mai rapid- la mine functioneaza).