| Ioana9913 a întrebat:

Stie cineva cat costa un bilet la concretul lala band din 18 aprilie la Suceava?

Răspuns Câştigător
| Piiiiiiika a răspuns:

Buna (:

Biletele costă 80 sau 150 lei la categoria V.I.P. GOLD şi se pot procura de la secretariatul Casei de Cultură a Sindicatelor din Suceava, intrare B, etaj 1.
Pachetul V.I.P. gold constă într-un obiect inscripţionat „Lala Band", un poster cu autografele artiştilor şi oportunitatea extraordinară de a participa la o sesiune foto cu membrii trupei.

Uite aici :
https://www.myticket.ro/......-2013.html

Distractie placuta.

Funda? :o3

1 răspuns: