| ale1710 a întrebat:

Stie cineva cate carti sunt in seria Vampirii Sudului de Charlaine Harris? eu am luat 10 carti de la revista Bravo si am vrut sa stiu daca au mai aparut altele dupa:
Morti pana la apus, Moartea la Dallas, Clubul mortilor, Moarta pentru toti, Mort de-a binelea, Categoric moarta, Morti cu totii, Mai rau decat moartea, Mort si-ngropat, Moarte in familie.
****dau funda pentru primul raspuns****

Răspuns Câştigător
| adriana49 a răspuns:

Asta o poti gasi pe www.librarie.net.Merita sa citesti are 188 pag si cuprinde :Praf de zane,Noaptea lui Dracula,Un raspuns simplu, Norocul, Cadoul. Preferata mea a fost din aceasta carte "Noaptea lui Dracula".Am auzit ca in luna mai va fi publicat al 12 vol din Vampirii Sudului.La noi probabil o sa apara poate in toamna sau la anul. Daca auzi ceva te rog sa imi spui si mie.

2 răspunsuri:
| adriana49 a răspuns:

Mai este si Atingerea Mortii

| adriana49 a răspuns:

Scuze am uitat sa iti zic de volumul 11 capcana mortala.Le poti comanda de la www.librarie.net si costa foarte putin transportul si merita sa stii.Eu am toate volumele aparute + atingerea mortii si nu imi pare rau ca le-am comandat sunt grozave.