| Anne79 a întrebat:

Stie cineva ceva program de modificat poze? ...pentru a-mi modifica culoarea ochilor si a parului big grinbig grin
Funda si vot! happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DAAA! Intra pe TAAZ! Acolo faci ce vrei cu parul, ochii, si toata fata in general(ai multe culori modele de tunsori) Intra pe taaz aici http://www.taaz.com/ sus in dreapta ai Sign In,clik pe sign in te loghezi si apoi clik pe MAKEOVER (stanga sus) -> clik pe ''browse'' incarci o poza din pc si apoi poti sa faci ce vrei cu ea (face(fata),eyes(ochii),lips(buze),hair(par), sunglasses(ochelari), hot looks) Dupa ce ai terminat de prelucrat poza dai clik pe save to my computer (este deasupra pozei in dreapta)
Succes!

2 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Tazz. E online.