| Nomatterwhattheysay a întrebat:

Stie cineva cu ce medie se intra la neculce?happy

Răspuns Câştigător
| DenysaLove a răspuns:

Am vrut eu sa intru in neculce anul asta insa calcu a ales ca merg in predafrustrated in fine nu asta e problemaoh go on
daca vrei biling italiana se intra cu 6 - se da un examen si daca iei 6 ai intrat
daca nu vrei biling se intra cu medie peste 8. 50 parca. Oricum se intra cu medie peste 8.
Sper ca te-am lamurit.:*
Fundita?

2 răspunsuri:
| Nu conteaza a răspuns:

S'a intrat cu 6 doar pentru ca erau locuri libere tongue
in neculce nu e faza de intrat, acolo trebuie sa inveti... oricum sper ca ai intrat intr'un liceu bun big grin