| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum as putea da comenzi in c++ de key-pressing? mai exact pentru >>cin(citesc cv de la tastatura) dar oare as putea sa fac sa citeasca cei scriu eu sa citeasca? adica fara sa apas eu pe taste...sa apese el pe ele in locul meubig grin

3 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Poti lucra cu fisiere.txt... dar acel fisier cu valori va trebui scris de tine.

| usuk a răspuns (pentru noi3):

Da.stiu.cv legat de fstream blablabla.ai putea sa faci un program.asa in mare, cam cu ar trebui scris si facut? mersi>dau funda.lol

| noi3 a răspuns:

Ti-am trimis pe pm un exemplu.
de fapt, urma sa-ti trimit, dar vad ca nu accepti.
nu ma lasa sa-l scriu aici.
cica folosesc prea multe majuscule, desi n-are nicio treaba.