| Anaioana234 a întrebat:

Stie cineva cum imi pot schimba scrisul de la mesaje de pe insta in scris colorat? Nu am nici cea mai vaga ideehee hee)) am vazut la multe persoane

3 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Le poți întreba pe ele. Sunt aplicații de fonturi care îți schimba tastatura, poți descarca una dintre ele.

| Cqarina a răspuns:

Aplicatii. Am avut si eu una, parca Fonds se nume

| EST2001 a răspuns:

Principal, cauta tutoriale pe YouTube de la indienii cu "Helou. Tudei ai uil şou iu hau tu."? cam ei le au cu asta, si poti invata trick-uri. eu te pot ajuta cu anumite tricks legate de story, posting si altele. ma gasesti pe insta @estthedevil