| Giutsa a întrebat:

Stie cineva cum sa scot porcaria de cronologie de pe facebook sad?

Răspuns Câştigător
| Marius1092 a răspuns:

Timeline-ul a fost o perioada doar o optiune. Il puteai activa si dezactiva oricand. Acum, a devenit interfata princiapla pentru Facebook si imi parea rau. dar nu poti sa revii la vechia interfata. happy

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Pentru a dezactiva timeline-ul, arunca o privire aici: http://www.techedition.in/social-media/facebook/remove-facebook-timeline/

| Giutsa explică (pentru Ronnix):

Ms pentru raspuns dar m`am interesat mai bine si nu poti dezactiva aceasta ``aplicatie`` sa ii spun asa. Este un c***t. In curad banuiesc ca vor face o optiune activare\dezactivare deoarece facebook`ul pierde utilizatori din cauza Timeline`lui. Tnx anyway!:*

| Marius1092 a răspuns:

Eventual, o sa apara o noua interfata. Vechea si cea pe care ne-o dorim cu totii. e imposibil sa revina. Sincer, interfata asta m-a facut sa trec pe G+. Facebook deja devine Hi5(2).