| M.madallina a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia de la inceputul desenului animat(manga), One Piece? este o voce de fata si canta in japoneza

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

One Piece are in momentul de fata 474 de episoade, iar piesa de la inceput s-a schimbat de mai multe ori pana acum. Faptul ca imi zici ca e o voce de fata nu ma ajuta, neavand de unde sa stiu la ce episod te referi.
Intra pe link-ul urmator, acolo gasesti toata muzica din OP pana la ora actuala:
http://www.bakabt.com/145511-one-piece-music-collection-flac.html