| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca ai voie cu bicicleta in tren?happy

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Dupa cate stiu eu trebuie dusa in vagonul de bagaje.Se plateste un cost pentru asta.

| traficanta a răspuns:

Da cum sa n-ai?laughing Nu-ti fce nimeni nimic oh go on eu cand mi-am dus bicicleta la tara nu mi-a zis nimeni nimic, in tren thinking o pui intr-un loc mai retras sau pe hol eu stiu si voilalaughing

| Moni. a răspuns:

Ce tarelaughing. Nu-ti poate spune nimeni nimic.Eu un bagajlaughing
Ce nu ai voie cu bagaje in tren?

| caty1993 a răspuns:

Ai voie, normal ca da :) un vot pls: http://www.cs-gothic.ro//frags/frag.php?player=alcatraz