| FlaviuSSSOOO a întrebat:

Stie cineva daca exista o restrictie de varsta la concertul Lady Gaga din august? Am vorbit cu cei de la iconcert.ro dar nu stiu daca sunt in masura sa-mi dea raspunsul.Multumesc

Răspuns Câştigător
| RuxyHoran a răspuns:

Well,domnisoara Gaga are niste show-uri destul de "perverse"(nu judecati daca am zis asta) si motivele sunt:
-are haine destul de extravagante(nu sunt impotriva a fi diferit/ă);
-momentele in care isi atinge partile intime;
Cred ca este restrictie de varsta..mai asteapta ca mai sunt cateva zile si va incepe Gaga-Fever si vei afla...winking Funda? puppy dog eyes

| FlaviuSSSOOO explică (pentru RuxyHoran):

Ce-i aia gaga fever?

| RuxyHoran a răspuns (pentru FlaviuSSSOOO):

Gaga fever este nebuneala aceea dupa Lady Gaga! big grin

3 răspunsuri:
| madan a răspuns:

Vand 2 bilete la concertul Lady Gaga, Inel 1, sector 2. daca esti interesat ma poti contacta la0768551902 sau fragrances09@yahoo.com