| MCRgurl a întrebat:

Stie cineva daca produsele de pe site-ul collective.ro sunt originale? As vrea foarte tare sa imi cumpar o pereche de Converse (la mine in oras nu gasesc) dar mi-e sa nu dau 3 milioane pe niste tenisi care in 2 luni sunt buni de aruncat.Si-a mai luat cineva de aici? E site de incredere?

Link site: http://www.collectiveonline.com/ro-ro/online-shop/conver se20

7 răspunsuri:
| Sofia1199 a răspuns:

Bună. "Collective" e un magazin destul de renumit. De acolo mi-am luat eu o pereche de adidaşi şi sunt foarte mulțumită de ei. Îți recomand cu încredere acest magazin. Şi ai fi putut să-ți dai seama că sunt originali, după prețurile pe care le au, însemnând că sunt de calitate.

| MCRgurl explică (pentru Sofia1199):

Sunt si site-uri care pun produse scumpe, pretind ca sunt de firma si cand iti ajung realizezi ca sunt chinezarii bune de nimic.Am invatat sa nu ma mai iau dupa pret laughing

| Sofia1199 a răspuns (pentru MCRgurl):

Sinceră să fiu, eu încă n-am întâlnit de astea si sper că nici să n-o fac. Eu am spus după experiența mea, dar tu fă ce crezi că e bine.

| MCRgurl explică (pentru Sofia1199):

Eu sincer am patit.Nu stiu, o sa ii sun intai si voi intreba daca pot returna. Daca da, atunci dau comanda.Multumesc de raspuns.

| Sofia1199 a răspuns (pentru MCRgurl):

Scuze,dar abia acum am vazut raspunsul. Cu drag

| 1Puchianu a răspuns (pentru Sofia1199):

Eu am fost dezamăgit de colective online, am comandat o pereche de papuci de firmă și : nu erau aceeași culoare, foarte inconfortabili, material subțire. La retur a fost refuzat pe motiv că au "urme de purtare" când eu am fost până în mall și înapoi cu mașina.

| Sofia1199 a răspuns (pentru 1Puchianu):

I auzi. Îmi pare rău sa aud asta. Eu mi am comandat majoritatea adidașilor pe care i am, numai de pe site ul asta și sinceră sa fiu, am fost mai mult decât mulțumită, atunci când i am primit. Dar na. Asta nu înseamnă ca toata lumea trebuie sa fie mulțumită de produsele lor