| tincurobert a întrebat:

Stie cineva daca stick-ul de internet de la RDS are acoperire in Costinesti? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

In general stickurile de internet functioneaza atata vreme cat ai semnal pentru telefonul mobil. Asta e principiul lor de functionare.
Spun in general pentru ca mai sunt cazuri (sunt patit) cand pur si simplu nu vrea sa se conecteze laughing
Dar eu sunt aproape sigur ca nu o sa ai probleme de genul asta si o sa ai acoperire si in Costinestiwinking