| abcd_6851 a întrebat:

Stie cineva de ce a fost suspendat site-ul fara pret.net? am incercat sa intru si spune ca e suspendat.

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

E posibil sa fii depasit limita de trafic sau sa aiba prea multe comenzi. De asemenea se poate sa fii fost si o pacaleala.
Si asa v-ati pierdut tot weekend-ul facand reclama la acest site care probabil pentru fiecare click era platit, si ce s-au gandit ei? Ia sa inchidem site-ul ca noi ne-am facut banii. Si cadourile? Cred ca stii. O mare pacaleala.
E probabil sa ma insel eu, dar asta e, vom vedea.
Si verisoara mea s-a inscris pe site si cand i-am zis ca a fost suspendat... laughing

7 răspunsuri:
| SyMy24 a răspuns:

Probabil de la prea multe comenzilaughing...
Nici mie nu`mi merge sa intru pe el deci nu stiu raspunsulhappy

Sper sa-l afli!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar intrebarea mea este ca oare clinetii aceia de pe margine ce i-au trecut erau reali? sau pusi de ei? a primit cineva vreodata ceva de la ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clientii multumiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa va spun tuturor care va intrebati de ce a fost blocata adresa farapret.net, ca acest website a incalcat prevederile regulamentului general care se aplica site-urilor, in urma multor sesizari din partea persoanelor care au folosit serviciile oferite prin intermediul acestui website.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fărăpreţ. net este o escrocherie. Şi-au făcut o bază de date cu datele voastre reale şi acum o vând cu bani mulţi celor interesaţi de reclame, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca tot site`ul a fost o mare vrajeala laughing Daca era. ro sau. com mai puteai avea o baza, da asa. net mare teapa...fiecare click, le aducea lor bani...cand si-au facut banii doriti, au inchis tot.

| Adamantix a răspuns:

Ori au depasit limita de trafic, ori chiar a fost o pacaleala. O sa vedem.