| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce in clasa a8a o sa fac orele de dirigentie doar cu baietii? adica o sa fie ora numai cu fete si una numai cu baieti si tot asa tot anul. Stie cineva despre ce se va discuta?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Posibil sa faceti cateva ore de educatie sexuala. Si noi am facut in clasa a VIII-a la ora de dirigentie. Asta pentru ca in programa nu existau.
Dar e posibil sa mai adopte si alte subiecte.

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

O sa va explice ce tine de pubertate si de schimbarile care se vor produce in corpul vostru si posibil si ceva legat de educatia sexuala.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ore de educatie sexuala si nu trebuie sa auda baietii chestii despre tampoane si ce le-o mai spune la fete.

| gabriielaaa a răspuns:

E la cpitolu educatie sexuala de asta sa inpartit am avut si eu daca va mai fii dirigitele hotaraste

| Krax256 a răspuns:

Pai fa bine si intreaba-ti diriginta. In caz contrar putem sa ne dam parerea aici ca veti discuta pe subiecte de la amibe pana la filozofie existentiala.