| Radaaa a întrebat:

Stie cineva de ce inainte de ciclu/in timpul ciclului imi apare un cos fix in aceeasi zona? Nu il storc, se usuca singur dupa ce imi trece ciclul, dar nu inteleg de ce imi apare mereu in acelasi loc. (mai jos de obraz)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Accneea, în special cea care apare în zona mandibulei, poate avea legătură cu fluctuațiile hormonale.

| Willis a răspuns:

De obicei, apariția coșurilor, anunță și lipsa de sex. Sau de eliberare hormonală.
Cred.