| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce nu imi merge painkiller battle out of hell? Am descarcat jocul l-am facut cu daemon tools, l-am instalat si cand intru in el imi da urmatoarea eroare:the apllication has failed(mai scria ceva dar nu imi amintesc pentru ca am sters jocul )Va rog ajutat-o-ma pentru ca imi place jocul foarte mult.

12 răspunsuri:
| МŶĶÁŶ a răspuns:

Baga alt windows...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este de la windows ca am bagat si alt windows si tot eroarea asta imi dadea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaa da mi-am amintit scria ca e o eroare de la engine. dll

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie refacut careva dintre folderele jocului dar nu stiu care

| ionutzz2590 a răspuns:

Are ce va probleme... iti dau eu unu id meu e smekerulionutzz

| Alex_alexandru_1997 a răspuns:

Ma ajuta cineva ca am o problema ca nu imi merge jocul Painkiller nu pot sa sterg jocul Painkiller de pe set program acces defaults de acolo vreau sa sterg jocul dar imi apare eroare the following files does not exist or is not a valid uninstallation log file.Scuze de deranj...

| Emilian601 a răspuns (pentru Alex_alexandru_1997):

Scrie asta pentru ca probabil ai sters fisiere din acea destinatie si acum cand vrei sa dezinstalezi procesul este intrerupt..instaleaza jocul din nou (ca sa ai toate fisierele) apoi dezinstaleza-l daca asta vrei happy

| Alex_alexandru_1997 a răspuns (pentru Emilian601):

Cand vreau sa instalez imi apare o eroare setup was uncessful

| Emilian601 a răspuns (pentru Alex_alexandru_1997):

Pai daca nici sa-l dezinstalezi (de la adaugare sau eliminare programe, din My Computer) si nici sa-l instalezi (ca apoi sa scapi de el) nu poti, atunci nu mai am nicio idee sad

| Alex_alexandru_1997 a răspuns (pentru Emilian601):

Ia id-ul meu de mess alex_dragan_robert si pe facebook alexandru alex

| Alex_alexandru_1997 a răspuns (pentru Emilian601):

Vreau sa sterg nu se poate sterge deloc

| Alex_alexandru_1997 a răspuns:

Va rog ajutati-ma