| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde imi pot cumpara/comanda un joc de Sah? Sa nu fie la a doua mana de pe site-uri precum ocazii.

4 răspunsuri:
| Shugareala a răspuns:

Http://www.price.ro/index.php?action=cu&text=joc+sah&x=0&y=0

e ok site-ul si eu mi-am mai luat una alta de la ei :P

| Teodor555 a răspuns:

Pai daca esti de la tara si nu ai librarie exista siteuri, cauti pe goagle.ro numele librariei + shop.
Daca nu esti de la tara te duci la librarie si iti cumperi, costa 15 - 20 lei.

| yosicumine a răspuns:

Buna! jocul il poti lua din magazine precum carefour sau unele magazine mici,.sau daca nu il poti comanda de pe http://www.practicmagazin.ro/......produs.php ca ai inteles. fundita? o dai?:D

| kaylana a răspuns:

Vei gasi in Real sigur sau in orice hypermarket de genul asta, mai putin in Kaufland. happy Good luck!