| RaduLeo a întrebat:

Stie cineva de unde pot descarca driverele pentru cablul de date pentru telefonul Samsung s3570? Dau funda, vot, ce vreti voi. Mie cand l-am cumparat nu mi-a dat nici casti nici cablu de date. Am cumparat acum un cablu de date dar nu mi-l vede calculatorul. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa downloadezi Samsung KIES, ar trebui sa ti-l vada:
http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/KIES/JSP

| RaduLeo explică (pentru CM7YRE):

Am incercat sa iau kies dar imi zice ca nu sunt conectat la internet...