| FunkyBaby a întrebat:

Stie cineva locuri de munca in care se pot angaja persoane de la 17+? plz dau funda care da exemple mai multehappysi apropo sa nu fie greu de lucrat si/sau salariu micbig grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salariu mic are orice angajat din Romania, si tu vrei trai bun? Du-te in strainatate si vinde inghetata vara pe la 12 dupa masa pana la 5 seara si de la 20 00 pana la 07 00 dimineata cu un salariu de 1000€, aici am ajuns din cauza crizei de rahat lauar naiba sa o ia.